Naszą największą radością jest wspólne działanie, przeżywanie i dzielenie się rzeczami prostymi. Czy to regularne spotkania z przyjaciółmi w wierze, czy z nowymi ludźmi, jest to jak sport i zdrowe żywienie: gwarancja dobrego zdrowia.

Dołączyć do małej grupki dzielenia

O co chodzi ?

„Fraternia”, spotkanie z innymi młodymi jest jednym z najpotężniejszych narzędzi do wzrastania w życiu chrześcijańskim. Regularne dzielenie się w małych grupach, wokół Biblii i życia duchowego, ma uczynić Kościół przede wszystkim wspólnotą braterską, a nie instytucją.

Dla kogo to jest ?

Jezus powołał bardzo różnych ludzi na uczniów, i zaprosił ich do wspólnego dzielenia się i życia razem. Aby stać się częścią wspólnoty, wystarczy chcieć wzrastać w wierze i zobowiązanie do regularnych spotkań (średnio dwa razy w miesiącu)

Przyjechać na jakieś wydarzenie

O co chodzi?

Życie chrześcijańskie nie ma nam płynąć jak spokojna długa rzeka. Porównajmy go raczej do pasa startowego. Wieczory, dni, weekendy lub tygodnie, które organizujemy, są jak trampolina, mają na celu wznieść cię na inny poziom w relacji z Panem, wzmocnić cię, wyposażyć w nowe doświadczenia, nadać ci tempa lub ułatwić ci dalszą drogę z Bogiem .

Dla kogo?

Dla ciebie. Jeśli jesteś spragniony lepszego poznania Biblii, formacji, dzielenia się z innymi, odpoczynku, wzrostu w wierze, zrobienia kroku lub więcej w podążaniu za Bogiem, to nie ma znaczenia, gdzie zaczniesz. 

SISTERS | BROTHERS

Dlaczego?

Poświęcenie czasu tylko dla mężczyzn lub kobiet jest dziś zbyt rzadkie. A jednak jest to cenny towar.

Dzięki kursom Brothers i Sisters dbamy o to, co zostało stworzone na obraz Boga. Poprzez społeczność, nauczanie, sport i wyzwania kursy te pomagają nam być bardziej sobą..

Dla kogo?

Dla tych, którzy chcą być bardziej żywi, bardziej ludzcy, bardziej braterscy. Dla tych, którzy chcą odkryć i pogłębić swoją kobiecą tożsamość w świetle słowa Bożego. Dla tych, którzy chcą się budować jako mężczyźni i kobiety, aby bardziej służyć innym, Kościołowi i światu.