Akademik dla studentów i nie tylko

Zaczynasz studia? A może już od dawna jesteś w Łodzi i szukasz czegoś nowego? Pracujesz? Jesteś na studiach doktoranckich? Szukasz przyjaznych ludzi wokół siebie? Chciałbyś odkryć coś nowego w swoim życiu wiary?

Jeśli masz 18-28 lat, ten akademik jest dla Ciebie!

Zajrzyj do środka

Tutaj znajdziesz dobry klimat do nauki, ale nie tylko..

domowa atmosfera, dobre towarzystwo, propozycje dla osób otwartych na poznanie lub pogłębiebie wiary.

Czasem trudno jest nie być samemu w dużym mieście. Dla nas w akademiku ważne jest aby poznawać się nawzajem i budować relacje poprzez wspólne życie, posiłki oraz cotygodniowe spotkania.

Pokoje

Akademik to cztero piętrowa kamienica, w której oferujemy 35 miejsc w pokojach jedno i dwu – osobowych. W każdym pokoju znajduje się łóżko, szafa, biurko, półka na książki, umywalka z lustrem. Niektóre pokoje o wyższym standarcie wyposażone są we własną łazienkę z prysznicem. 

Inne miejsca w domu

Do Twojej dyspozycji jest również dobrze wyposażona kuchnia, jadalnia, jak i sale do nauki lub pracy oraz miejsca, w których można odpocząć, spotkać się z innymi, wypić herbatę, zagrać w coś lub poczytać. Jest więc to miejsce w którym żyjesz, uczysz się i spędzasz czas z innymi. 

W samym centrum miasta

Akademik znajduje się w samym Śródmieściu Łodzi, 2 minuty od Piotrkowskiej. Masz więc łatwe dojście lub dojazd do wszytskich uczelni oraz dostęp do wszystkich atrakcji kulturalnych oferowanych przez akademicką Łódź.


POZOSTAŁE ZALETY


Udział w kosztach

  • 650 zł – pokój trzyosobowy
  • 750 zł – pokój dwuosobowy
  • 900 zł – pokój jednoosobowy zwykły lub z antresolą
  • 1150 zł – pokój jednoosobowy z łazienką
w tym jedna obiadokolacja w tygodniu

Kontakt

Email : akademik@chemin-neuf.pl
Tel : 660 769 692

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia daty spotkania. Rekrutacja do akademika odbywa się w formie online lub “na żywo” w akademiku.